Odnowione prasy i belownice do odpadów – korzystnie i taniej

Odnowione prasy i belownice do odpadów – korzystnie i taniej

Odnowione prasy i belownice do odpadów – korzystnie i taniej

Na rynku dostępnych jest wiele różnego typu pras i belownic do odpadów. Decyzja o zakupie nowego lub używanego urządzenia może znacząco wpłynąć na jego bezpieczną obsługę i bezawaryjną pracę oraz zysk. Różnica w cenie używanej prasy, kompaktora  lub belownicy wynosi przynajmniej 20% w stosunku do ceny detalicznej nowego urządzenia. To jeden z przeważających czynników zachęcających do włączenia używanego urządzenia w proces gospodarki odpadami.  

Zakup lub leasing używanej prasy, kompaktora lub belownicy do odpadów

Orwak Polska oferuje szeroki wybór używanych pras, belownic i kompaktorów do różnorodnych odpadów, tj. karton, tektura, folia, puszki PE, metalowe ścinki i taśmy, beczki itd. Asortyment tego światowego producenta urządzeń do odpadów obejmuje wszystkie modele pras wielokomorowych, poziomych, pionowych, małych i większych. Wystarczający wybór urządzeń pozwoli zaspokoić każdą potrzebę.

Orwak Polska ma rozbudowaną sieć serwisową w całej Polsce. Kompetentny i doświadczony zespół inżynierów serwisu zapewnia dostęp do części zamiennych i szybkie ewentualne naprawy urządzeń do odpadów. Firma zajmuje się również odnową wszystkich urządzeń do prasowania i belowania odpadów. W ofercie Orwak Polska są używane urządzenia do odpadów, które mają udokumentowane pochodzenie, a nowy nabywca dostaje na nie gwarancję Orwak. Ponadto, przy zakupie każdego odnowionego urządzenia ORWAK każdy klient może skorzystać z  konsultacji i doradztwa w zakresie przetwarzania odpadów i recyklingu.

Odnowione i z gwarancją producenta urządzenia można nabyć różnymi dogodnymi możliwościami finansowania. Poza standardową opcją jednorazowego zakupu klient może również skorzystać z leasingu.

Gwarancja producenta na używane prasy, kompaktory lub belownice do odpadów

Używane urządzenia do odpadów dostępne na polskim rynku z reguły nie mają już gwarancji producenta, a większość sprzedających nie oferuje praktycznie na nie żadnej gwarancji po zakupie, ograniczając swoją rolę jedynie do pojedynczej transakcji. Orwak Polska dostarcza urządzenia używane z roczną gwarancją na części i naprawy, co sprawia, że inwestycja jest w pełni bezpieczna i gwarantuje bezawaryjną pracę urządzenia. Zanim używana prasa, belownica lub kompaktor opuści serwis Orwak Polska, przechodzi szereg testów kontroli jakości zgodnie ze standardami  serwisu Orwak.

Większość sprzedawców oferujących urządzenia używane po prostu dostarcza je na miejsce lub udostępnia do odbioru i na tym kończy się ich udział. Przy zakupie jakiegokolwiek odnowionego urządzenia Orwak Polska dostarcza urządzenie na miejsce i wysyła własnego certyfikowanego przedstawiciela, który instaluje maszynę, przeprowadza pierwsze uruchomienie oraz szkoli personel w zakresie obsługi.

Dostępne używane urządzenia do odpadów - odnowione, z gwarancją producenta: https://www.orwakpolska.pl/prasy-belownice/belownice-prasy-uzywane